تلویزیون
تمجید حبیب رضایی از هنرنمایی های جاودانه علی نصیریان

بازی که نه، خود ذاتِ زندگی

بازی علی نصیریان در سریال «برادر جان»، این روزها هر بیننده ای را مسحور خود کرده است؛ درست همانند کاری که او در «شهرزاد» و دیگر آثار ماندگارش کرد. این خاصیت بازیگری علی نصیریان است و کمتر مخاطبی هر بار با تماشای عظمت بازی‌، نگاه‌های گویا و نافذ او، به قول پرویز پرستویی مو به تنش سیخ نمی شود ، نفسش بند نمی آید و بغض نمی کند…

پس از تمجید پرویز پرستویی و تعدادی از هنرمندان سینما و تلویزیون، حبیب رضایی نیز با انتشار ویدیویی از سکانس بازیِ علی نصیریان در فیلم سینمایی «بوی پیراهن یوسف»، به بهانه هنرنمایی اخیر این بازیگر پیشکسوت در سریال «برادر جان»، به ستایش این بازیگر پرداخت و در اینستاگرامش نوشت: چه بگوییم از این شکوه اجرا، از این تسلط و سلطنت بر لحظه بازی، بازی که نه، خود ذات زندگی. هربار که ببینی تازه تازه است.

استاد بی بدیل، مرد پرشکوه جاوادانه هنر نمایش، استاد علی نصیریان، اینجا هم بازیگری را برای همیشه به یک اوج‌ پیوند زدند.

تنشان سالم. ان شالله، سایه پر برکتشان مستدام و‌ یوسف دلشان پیدا باد تا همیشه زمان…

و در این شب ها چه «یوسف‌های گم گشته‌ای»که مثل عزیزترین تیرهای آرزو و دعا، طلب شدند تا دیدارشان به چه انتظارهای پایان دهد.

«یوسف» فقط جسم و اسم نیست، که شاید لبخند بیماری بر تخت مداوا باشد، گره بسته ای که به یاری غریبه یا آشنا باز، یا دل تاریکی که به نور امید چراغان می شود، همه اینها «یوسف» های زمانه اند. و ….

برای هم، برای دوری از ترس و غم، برای حفظ آبروی هم، برای “از دست ندادن‌ها”، برای روزگارِ هم، دعا کنیم.همین.

 

فیلم‌نیوز

پاسخی بگذارید