تلویزیون
حمید شاه آبادی، معاون سیما:

تصمیم تلویزیون برای ساخت «پایتخت ۷» جدی است / برای رفع توقیف «سرزمین کهن» همچنان رایزنی می‌کنیم

حمید شاه‌آبادی که مدت کوتاهی است معاونت سیما را بر عهده گرفته، در نخستین نشست با اهالی رسانه درباره سریال‌های تلویزیون و برخی حواشی سخن گفت.

شاه آبادی در مورد ساخت فصل هفتم سریال «پایتخت»، توضیح داد: تصمیم ما برای ساخت «پایتخت ۷» جدی است. صحبت‌های ما انجام شده و فقط به خاطر اینکه عجله‌ای نداشته باشیم به کنداکتور نوروزی برسد به همین خاطر روی کیفیت و محتوا تأکید داشتیم فیلمنامه باید نوشته شود. از این جهت «پایتخت ۷» را برای نوروز ۱۴۰۰ نداشتیم چراکه برای ما محتوا و فیلمنامه بسیار مهم است.

او همچنین درباره بازگشت بازیگرانی ممنوع التصویر به تلویزیون، اظهار کرد: نگاه ما کریمانه و همدلانه است و از هر خطا و اشتباهی یک نقطه  نمی‌سازیم، هرچه قدر چهره‌های هنری ما همراه‌تر با سیاست‌های ما باشند ما حضورشان را سرمایه می‌دانیم. نگاه صفر و صدی نخواهیم داشت، ما ظرفیت‌های نامحدود نداریم اگر نگاه ما رعایت شود، می‌شود تعامل داشت و  جنگ‌ و گریزی نخواهد بود.

حمید شاه آبادی در خصوص سرنوشت پخش سریال «سرزمین کهن» گفت: برای «سرزمین کهن» همچنان رایزنی می‌کنیم تا محتوای آن دچار شائبه نباشد. اصلاحاتی انجام دادیم و منتظر تأییدیم. این اثر کاری بسیار ارزشمند است و اگر بخواهیم امروز آن را تولید کنیم، نمی‌توانیم.

دیدگاهتان را بنویسید