تلویزیون
تکذیب شایعه جدایی شهاب حسینی از «شکرستان»

رئیس مرکز صبا: استودیویی پیدا نکردیم وگرنه او در آمریکا هم، روایت‌ها را می‌خواند

روز گذشته شایعه ای مبنی بر جدایی شهاب حسینی از مجموعه «شکرستان» به دلیل فعالیت‌هایش در آمریکا و همچنین همکاری مشترک او با بهروز وثوقی در کارگاه نقد و بررسی فیلم‌هایشان منتشر شد- خبری که در فضای مجازی با واکنش‌های متفاوتی همراه بود.

اما محمدرحیم لیوانی رئیس مرکز پویانمایی صبا، در واکنش به خبرسازی‌ها و شایعه جدایی شهاب حسینی از «شکرستان» اساسا این خبر را تکذیب و اعلام کرد که این شایعات مبنا و اساسی ندارند و در سری جدید شهاب حسینی دوباره راوی «شکرستان» خواهد بود.

او در توضیح بیشتر به تسنیم گفت: «بنای‌مان ادامه همکاری با ایشان است؛ در پخش نوروزی بسیار مردم استقبال کردند و خودمان هم راضی بودیم. این مجموعه صد قسمتی است و ان‌شاالله شهاب حسینی باقی می‌ماند و ما هم با این هنرمند کار را ادامه خواهیم داد. چرا که برای ایام پاییز هم «شکرستان» 13 قسمت دیگر برای تلویزیون آماده می‌کند. البته به فراخور داستان و روایت، از هنرمندان دیگر هم استفاده می‌کنیم.»

رئیس مرکز صبا افزود: «استودیویی پیدا نکردیم وگرنه شهاب حسینی در مسافرت هم این روایت‌ها را می‌خواند. این شایعات مبنا و اساسی ندارند و در سری جدید شهاب حسینی دوباره راوی «شکرستان» خواهد بود. ما تصمیم گرفتیم این مجموعه از عید قربان شروع شود ایشان نبود و البته هیچ اصراری نداریم همه روایت‌ها را یک نفر بخواند. فقط به دلیل مسافرت، دسترسی نداشتیم شهاب حسینی سری جدید را بخواند و هیچ مشکل دیگری وجود نداشت. همه این خبرسازی‌ها هم انجام شده شایعه بی‌اساس و بی‌مبنا و در حد گمانه‌زنی بوده است.»

اما بسیاری حتی نام راوی جدید را اصغر همت عنوان کردند. محمدرحیم لیوانی رئیس مرکز صبا در واکنش به این خبر تصریح کرد: «اولاً نام صداپیشه جدید ما در این سری «شکرستان»، علی همت مومیوند پیشکسوت دوبله، بود نه اصغر همت! که برخی از همین شایعه‌پراکنان نوشته بودند راوی سری جدید اصغر همت است.»

مسعود صفوی تهیه‌کننده «شکرستان» نیز در واکنش به این خبرسازی‌ها گفت: «من تعجب کردم که این‌ هم شایعه ساختند. شهاب حسینی در سفر بود و به پروژه نرسید؛ واقعا‍ً نمی‌دانم این شایعات از کجا شکل گرفته است. ما قرار بود در ابتدا از هنرمندان مختلفی استفاده کنیم ولی مردم از حضور شهاب حسینی بسیار استقبال کردند و او همچنان با «شکرستان» خواهد بود.»

پیش از این تهیه‌کننده مجموعه «شکرستان» گفته بود: «می‌دانید که برای همیشه ورودیه «شکرستان» به نام مرتضی احمدی است که برای این پویانمایی از هیچ کوششی دریغ نکرد و مردم هم با صدای او «شکرستان» را شناختند. واقعاً شهاب حسینی لطف کرد و در اصل بدون دستمزدی که معمولاً به سوپراستارها می‌دهند با ما توافق کرد.»

او همچنین اعلام کرده بود که «فعلاً تا پایان 104 قسمت در خدمت شهاب حسینی هستیم و در «شکرستان» از بازیگر دیگری استفاده نمی‌شود.»

 

 

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید