جشنواره سی و هشتم

طلسم سیمرغ طناز‌ طباطبایی و امیر آقایی شکسته شد!

در مراسم امشب سیمرغ بهترین بازیگر نقش مکمل زن به طناز طباطبایی برای «شنای پروانه» اهدا شد.

لیلا زارع برای فیلم «خون شد»، مینو شریفی‌پور برای فیلم «درخت گردو»، سمیرا حسن‌پور برای فیلم «سه‌کام حبس»، باران کوثری برای فیلم «عامه‌پسند» و ستاره پسیانی برای فیلم «من می‌ترسم» دیگر نامزدهای این بخش بودند.

طباطبایی پس از دریافت جایزه گفت: « آقای رسول صدرعاملی سال ۸۳ من با فیلم شما به سینما ورود کردم و امروز سیمرغم را برای تهیه کنندگی فیلم شما می گیرم. امشب جای جواد عزتی خالی است و برای او آرزوی بهترین اتفاقات را می‌کنم. از محمد کارت بی‌نهایت سپاسگزارم. این سیمرغ ماحصل یک گروه درجه یک است که همه عین خواهر و برادر پشت هم ایستادند تا فیلم شکل بگیرد. به فیلمم افتخار می کنم. ما مثل یک حلقه به هم وصل بودیم این حاصل تلاش جمعی است.»

در ادامه مراسم سیمرغ بهترین بازیگر نقش مکمل مرد به امیر آقایی برای «شنای پروانه» تعلق گرفت.

جواد عزتی برای فیلم «آتابای»، ارشیا نیک‌بین برای فیلم «ابر بارانش گرفته»، مجتبی پیرزاده برای فیلم «تومان»، بابک کریمی برای فیلم «سینماشهرقصه» و نوید پورفرج برای فیلم «مغز استخوان» نامزدهای دیگر این بخش بودند.

آقایی پس از این موفقیت بیان کرد: «از تیم درجه یک «شنای پروانه» تشکر می‌کنم از آقای صدرعاملی و تک تک گروه بازیگران این فیلم تشکر می کنم. مقام معنوی این جایزه را به خانواده‌ام تقدیم می‌کنم. اما می‌خواهم یک دلگیری را در چند ثانیه با شما درمیان بگذارم. چندی پیش خانمی در رسانه ملی اظهار کردند که اگر کسی ناراضی است برود! رفتن را به کسی خطاب می‌کنند که آمده باشد، ما که نیامده بودیم، ما بودیم و ریشه در خاک سرزمین مان داریم.»

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید