جشنواره سی و هفتم
همایون غنی زاده:

«مسخره باز» را تحت تاثیر تئاترهایم نساختم

همایون غنی‌زاده کارگردان فیلم سینمایی «مسخره‌باز» گفت: در صورتی که باز هم پروژه بزرگی مانند «می‌سی‌سی‌‌پی نشسته می‌میرد» در مسیر کاری‌ام قرار بگیرد، آن را انجام خواهم داد اما اصلا اینطور نبوده مسخره‌باز را بخواهم تحت تأثیر کار تئاتری‌ام انجام دهم.

همایون غنی‌زاده که اخیرا فیلم سینمایی «مسخره باز» او در جشنواره فیلم فجر اکران شد، به فارس گفت: این فیلم را برای همه مردم ساختم امیدوارم که همه هم آن را دوست داشته باشم بهرحال هیچ انگیزه‌ای نمی‌تواند انسان به جز علاقه به مردم تکان دهد.

وی در ادامه افزود: این سبک فیلم نیست که تماشاگر را انتخاب می‌کند، من آن را برای عامه مردم ساختم، مردم می‌تواند بهترین انگیزه برای یک فیلمساز باشند و بهترین چیز برای یک فیلمساز می‌تواند این باشد که همه فیلمش را دوست داشته باشند.

غنی زاده با اشاره به تفاوت های بین سینما و تئاتر گفت: به هر حال سینما، سینما است و تئاتر، تئاتر. من نمی‌خواستم فضای مسخره‌باز تئاتری باشد.

اوتأکید کرد که برای ساخت مسخره‌باز مدیون هما روستا بوده و به خاطر او فیلم را ساخته است.

غنی زاده در پایان و درباره ساخت پروژه ای در حد «می سی سی پی نشسته می میرد» گفت: اگر شرایطش پیش بیاید، قرار است باز هم چنین کاری داشته باشم، منتها فعلا که برنامه خاصی ندارم.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید