سینمای ایران
پژمان جمشیدی:

ابتلای من به کرونا شایعه است / هیچ وقت دنبال دیده شدن نبوده‌ام

پژمان جمشیدی که امسال دو فیلم در جشنواره فجر دارد، عصر امروز به همراه عوامل «خط فرضی» در نشست مطبوعاتی این فیلم حضور پیدا کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
.
پژمان جمشیدی ضمن ابراز تأسف و اندوه از درگذشت مهرداد میناوند و علی انصاریان، بیان کرد: ابتلای من به کرونا شایعه بود و خدا را شاکرم که در سلامت کامل به سر می‌برم. گاهی فکر می‌کنم که خوابم و منتظرم از رویا بیدار شوم و ببینم همه چیز خوب است و به روال سابق بازگشته‌ایم.

او در واکنش به انتقاد یکی از خبرنگاران مبنی بر بازیگری‌اش، گفت: من قصد مظلوم نمایی ندارم ولی انقدری که شما فکر می کنید، برایم دیده شدن ارزش ندارد. نه فوتبال و نه بازیگری را برای دیده شدن انتخاب نکردم. من فقط برای سرگرمی کار می کنم.

جمشیدی متذکر شد: اگر کسی من را نشناسند فکر می‌کند زندگی برایم خیلی ارزشمند است، نه دیده شدن و نه زندگی برای من این‌همه ارزشمند نیست که هر کاری برای آن کنم. من تا حالا نقد شخصی درباره خودم در طول سال‌هایی که در جشنواره بودم ندیدم. سه روز پیش سر صحنه به من گفتند نقد خوبی درباره حضور تو «شیشلیک» نوشته شده. به محض اینکه آن نقد را خواندم خبر بعدی همان صفحه خبر فوت علی انصاریان بود. این موضوع تلنگری را به من زد پس زندگی آنقدر برای من ارزشمند نیست که برای دیده شدن هر کاری کنم. من فقط خودم را سرگرم می‌کنم.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید