سینمای ایران
ادامه کشمکش صداوسیما با «ایده اصلی»

توسلی از لیست ممنوع‌التصویر‌ها خارج شد، بهرام رادان وارد شد؟

با گذشت چند روز از آغاز اکران «ایده اصلی»، پخش کننده این فیلم در مصاحبه ای اعتراض خود را به عدم نمایش تصاویر هانیه توسلی در تیزرهای تلویزیونی این فیلم اعلام کرد. مدیر روابط عمومی صدا و سیما در واکنش به این خبر آن را نادرست خواند و سپس ویدئویی از تیزر تلویزیونی «ایده اصلی» در اینستاگرامش منتشر کرد که در آن تصویر هانیه توسلی پخش می‌شد.

اما به تازگی کاربران شبکه های اجتماعی پی بردند که در تیزر «ایده اصلی» که از تلویزیون پخش شده، تصویر هانیه توسلی به این تبلیغات بازگشته اما این بار تصویر و اعلام نام بهرام رادان از این تیزرها حذف شده است.

عدم نمایش نام و تصویر بهرام رادان در تیزرهای «ایده اصلی» با خشم طرفداران این بازیگر روبرو شده و آزیتا موگویی در واکنش به این اقدام، خطاب به مدیر روابط عمومی صداوسیما نوشت که این تبلیغ‌ها، تیزرهایی نیستند که آنها به صداوسیما فرستادند چون در آن تصویر و اعلام نام رادان حذف شده است.

اما پخش تیزری که به ادعای سازنده فیلم از طرف آنها به صداوسیما ارسال نشده، باعث می شود شک و شبهه ای در این رابطه به وجود آید که آیا مدیران تلویزیون در صورت عدم تمایل به پخش تصاویر بازیگر یک فیلم، خود دست به کار می شود و تیزری از فیلم‌ها سر هم می کنند و به دلخواهشان نام و تصویر بازیگرانی را که مطابق سلیقه شان نیستند را از آن حذف می کنند و روی آنتن می فرستند؟

این سوالی است که مدیران تلویزیون و روابط عمومی آن شاید بتواند به طور شفاف به آن پاسخ دهند.

فیلم‌نیوز

پاسخی بگذارید