سینمای ایران

جواد عزتی؛ پول سازترین بازیگر سال ۹۷

جواد عزتی پول ‌سازترین بازیگر مرد سینمای ایران در سال ۹۷ است که در این مسیر توانسته از دیگر رقبایش یعنی رضا عطاران و حمید فرخ نژاد سبقت بگیرد.

او امسال با فیلم های «هزارپا»، «لاتاری»، «خرگیوش»، «تنگه ابوقریب» و «پارادایس» بر پرده سینماها حضور داشت که مجموع فروش فیلم‌هایش به ۶۵ میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان رسید.

این بازیگر همچنین یکی از پرکارترین بازیگران مرد سینمای ایران در سال ۹۷ است و توانست در فیلم ‌هایی همچون «ما همه باهم هستیم»، «جان دار»، «چهار انگشت»، «پیچ تند»، «ماجرای نیمروز رد خون» به ایفای نقش بپردازد که هر یک در نوبت اکران قرار دارند.

‌‎عزتی در سال‌های اخیر نشان داده علاوه بر شناخت درستش از نقش‌های کمدی، برای نقش‌های جدی ‌اش هم می‌تواند نظر منتقدان و مخاطبان سخت پسند سینما را به خود جلب کند.

‌‎او امسال با دو فیلم «جان دار» و «ماجرای نیمروز رد خون» در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت که برای بازی در فیلم محمدحسین مهدیان نامزد نقش مکمل مرد شد.

‌‎عزتی اواخر سال گذشته نیز به‌ واسطه بازی در دو فیلم «اکسیدان» و «آینه بغل»، به‌عنوان پول‌ سازترین بازیگر مرد سینمای ایران در سال ۹۶ شناخته شد و برای دومین سال است که این لقب را به خود می گیرد.

فیلم‌نیوز

پاسخی بگذارید