سینمای ایران
کاراکترهای فیلمِ جدید حمید نعمت الله:

حیایی در نقش «قاتل»/ حقیقت دوست در نقش «وحشی»

فیلمبرداری «قاتل و وحشی» جدیدترین ساخته حمید نعمت الله همچنان ادامه دارد.

عزت الله رمضانی‌فر بازیگر فیلم «قاتل و وحشی» گفت: در حال حاضر همچنان مشغول بازی در فیلم سینمایی «قاتل و وحشی» به کارگردانی حمید نعمت الله هستم و نزدیک به یک ماه دیگر در این پروژه کار دارم.

بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در ادامه خاطرنشان کرد: برخی می‌گویند فیلم «قاتلِ وحشی» در صورتی که نامش «قاتل و وحشی» است. این فیلم به این دلیل «قاتل و وحشی» نامگذاری شده که هر کدام از این اسامی دو شخصیت اصلی فیلم نعمت الله را بازی می‌کنند.

رمضانی فر درباره نقش خود در این فیلم توضیح داد: نقش نسبتاً متفاوتی را ایفا می‌کنم، در این فیلم با تمامی بازیگران بازی دارم، اما بیشترین بازی‌ام با شهرام حقیقت دوست است.

او با اشاره به حضور فیلم حمید نعمت الله در جشنواره فیلم فجر اظهار کرد: این فیلم بدون شک برای فجر امسال آماده می‌شود، نعمت الله کارگردان به شدت وسواس و سخت گیری است و همین باعث شده تا روند فیلمبرداری کمی کند پیش برود، اما همین کندی کیفیت بسیار بالایی را برای فیلم در ژانر جنایی رقم زده است.

بر اساس آخرین اخبار امین حیایی و شهرام حقیقت دوست دو بازیگر اصلی فیلم قاتل و وحشی هستند، حیایی در این فیلم نقش قاتل و حقیقت دوست نقش وحشی را ایفا می‌کند.

منبع: میزان

 

فیلم‌نیوز

پاسخی بگذارید