سینمای ایران
قربان محمدپور:

می‌خواهند تبلیغات مجازی را از «دختر شیطان» بگیرند/ صاحبان یکی از فیلم‌های عیدفطر در حال تخریب دیگر فیلم‌ها است

قربان محمدپور معتقد است صاحبان یکی از فیلم‌های عید فطر، با استفاده از ترفندهای مختلف در فضای مجازی، در حال تخریب سایر فیلم‌هایی است که قرار است با پایان ماه رمضان روی پرده سینماها بروند.

کارگردان فیلم سینمایی«دختر شیطان» با انتشار متنی که در اختیار خبرگزاری ایلنا قرار داده، نوشت: از دیروز افرادی کثیف ربات‌هایی وارد فضای مجازی کردند و زیر تبلیغات فیلم «دختر شیطان» و دیگر فیلم‌ها صدها کامنت منفی می‌گذراند.

فیلمی که هنوز دیده نشده را طوری درباره‌اش کامنت می‌گذراند که باعث تعجب است. آنها تلاش دارند با کامنت منفی گذاشتن باعث شوند دیگران با خواندن کامنت‌ها به سمت فیلم‌های دیگری کشیده شوند.

حمله هزاران کامنت به صفحه اینستاگرام خودم باعث شده تمام روز مشغول بلاک کردن هزاران صفحه شوم. با پرس و جو متوجه شدم ربات است و صاحبان یکی از فیلم‌های رقیب مدتی است از آن برای تخریب رقبای‌شان استفاده می‌کنند.

آنها که پول و قدرت دارند تمام سطح شهر را با بودجه ده‌ها میلیاردی پر کرده‌اند از بیلبورد و سایر اقلام تبلیغاتی و تلاش دارند فضای مجازی را نیز از فیلم «دختر شیطان» بگیرند.

من از طریق پلیس فتا ماجرا را پی گیری خواهم کرد . من طی نامه‌ای به آقای دکتر داروغه زاده معاونت ارزشیابی، محسن امیر یوسفی رئیس شورای صنفی و آقای سید ضیا هاشمی رئیس جامعه صنفی تهیه کنندگان خواستم ماجرا را با جدیت دنبال کنند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید