سینمای ایران
نوید محمد زاده درباره واکنش ها به فعالیت تبلیغاتی‌اش:

چرا فقط دنبال این هستیم که همدیگر را بکوبانیم؟!

نوید محمد زاده در واکنش به هجمه علیه حضورش در عرصه تبلیغات در گفتگو با کافه آپارات توضیح داد: همیشه نظرات مثبت و منفی در ذات کار ما هست و من از این بابت هیچ گله ای ندارم. اگر من بازیگر جسوری باشم و به لحاظ فیزیکال یک کار تازه بخواهم انجام دهم می گویند که نباید این کار را بکنی! ولی همین اتفاق در خارج از کشور بیفتد آن را تایید می کنند! در مملکت ما انگار این اتفاق اگزجره است.

به نظرم اگر جانی دپ تبلیغ می کند روی کار هنری اش تاثیر می گذارد. تبلیغات حتما می تواند روی کار ما تاثیر بگذارد. برای اینکه انتخاب های بهتر کنیم؛ با خیال راحت و بدون دغدغه مالی.

به نظرم وقتی سن آدم بالا می رود تو باید حواست به این باشد که خودت را به هر جایی نفروشی. من کاری کردم که رابرت دنیرو هم انجام داده است. جهان سوم یعنی اینکه ما هیچ وقت خودمان را قد آنوری ها نباید ببینیم!

من پای تصمیمی که گرفتم ایستادم. قطعا مردم من را با کار تبلیغات به یاد نخواهند آورد چون می دانم دارم چه فیلم هایی بازی می کنم. می دانم مسیرم را چطور جلو می روم.

خیلی ها توی ایران کار تبلیغات انجام دادند چرا فقط راجع به من این بحث ها مطرح شده است! من می گویم کسانیکه نقد می کنند تعریف هم بکنند.وقتی که من چند ماه پیش با ماسک رفتم نقش یک پیرزن آلمانی را بازی کردم، اسم نوید محمد زاده روی پوستر تغییر داده شد، برای اینکه مخاطب به خاطر اسم من نیاید تئاتر ببیند و اثری هنری را انتخاب کند. تنها ۴ میلیون برای این کار دستمزد گرفتم چرا راجع به این کار صحبت نشد؟

چرا ما فقط دنبال این هستیم که آدم‌ها را بکوبانیم! من احترام میگذارم به نظرات اما فکر می کنم رونالدو اگر تبلیغ کند اینجوری نیست که در زمین نتواند گل بزند! حتما من در بازیگری و در ادامه می توانم اتفاق های بهتری را رقم بزنم. فکر می کنم خدا من را دوست دارد و به یک جایی رسیدم که هر کاری بکنم راجع به آن حرف زده می شود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید