سینمای جهان

اسپیلبرگ در تدارک ساخت سریالی ترسناک برای گوشی‌های هوشمند

spilberg

کارگردان مطرح هالیوودی این روزها در حال نوشتن سریالی ترسناک مختص تماشا در گوشی‌های هوشمند برای کمپانی رسانه‌ای «کوییبی» است.

جفری کاتزنبرگ تهیه‌کننده سینما، که در جشنواره بانف ورلد میدیا در کانادا شرکت کرده بود درباره برنامه‌های آینده خود در رسانه کوییبی گفت:اسپیلبرگ در حال نوشتن سریالی برای تماشا در گوشی‌های هوشمند است که فقط شب‌ها می‌توان آن را دید.

پس از سخنان او، اسپیلبرگ نیز روی صحنه آمد و اظهار کرد: یک داستان خیلی ترسناک دارم و می‌خواهم درستش کنم.

کاتزنبرگ در ادامه تاکید کرد: او خودش فیلمنامه این سریال را می‌نویسد و معمولاً او چیزی نمی‌نویسد مگر آنکه داستانی جالب باشد.

به گفته او، اسپیلبرگ تاکنون ۵ یا ۶ اپیزود از سریالی را که در مجموع قرار است ۱۰ یا ۱۲ قسمت باشد، نوشته است.

همچنین از این سریال به عنوان «پس از تاریکی اسپیلبرگ» یاد شده و این در حالی است که اسپیلبرگ در حال تکمیل و بازسازی سریال «داستان‌های شگفت‌انگیز» هم هست که برنامه دیگری برای تی‌وی پلاس اپل خواهد بود.

این سریال سال ۱۹۸۵ توسط اسپیلبرگ برای تلویزیون ساخته شده بود. اما در عین حال گفته شد اسپیلبرگ یک درخواست غیرمعمول هم دارد و اینکه تماشاگران تنها بتوانند این برنامه را پس از نیمه شب ببینند. کاتزنبرگ با کمک مهندسانش تلاش دارد تا این ایده را عملی کند.

نتیجه این چالش این بوده که یک ساعت روی صفحه ظاهر می‌شود و با دیدن آن برنامه در دسترس خواهد بود و زمانی که سپیده بزند و صبح شود، ساعت دوباره ظاهر می‌شود و برنامه تا شب بعد از دسترس خارج می‌شود.

کوییبی یک کمپانی رسانه‌ای است که برنامه‌هایی کوتاه برای استفاده در گوشی همراه تولید می‌کند. این کمپانی را کاتزنبرگ و مگ ویتمن راه‌اندازی کرده‌اند.

به جز اسپیلبرگ تاکنون استیون سودربرگ، گی‌یرمو دل تورو، سم ریمی، کاترین هاردویک، آن کندریک، داگ لیمن، لارنس فیش‌برن و آنتوان فوکوآ از جمله چهره‌های سرشناسی هستند که با کوییبی همکاری کرده‌اند.

 

فیلم‌نیوز

پاسخی بگذارید