سینمای جهان
نارضایتی مخاطبان از فرجام «انتقام جویان»

مرد آهنی را دوباره به قصه بازگردانید!

با وجود اینکه قسمت چهارم «انتقام جویان» توانست نظر مثبت بسیاری از منتقدین و مخاطبان را به دست آورد، اما تعدادی از مخاطبان این فیلم در واکنش به مرگ شخصیت محبوب خود، از نحوه پایان بندی این فیلم ابراز نارضایتی کردند.

شخصیت مرد آهنی در «انتقام جویان: پایان بازی»_که با نام تونی استارک شناخته می‌شود، با بازی رابرت داونی جونیور_از شخصیت‌های محبوب این فیلم به حساب می‌ آید.

طرفداران این فیلم می گویند این شخصیت سزاوار چنین مرگی نبود و این اتفاق اصلا عادلانه نیست. تقریبا تمام اتفاقات این فیلم سینمایی پیرامون این شخصیت رقم خورده است و نقشی به این مهمی قطعا شایسته زنده ماندن بوده است.

نامه درخواست این هواداران در مدت کوتاهی به حدود ۳۶ هزار امضا رسید و در آن دلایل خود برای ایجاد این درخواست و همچنین راه‌هایی که می‌توانند مرد آهنی را به سینما بازگردانند ارائه کرده اند.

اما عده‌ای از مخاطبان معتقدند که این بخش از داستان به خوبی تنظیم شده و مرگ مناسبی به عنوان خداحافظی با این شخصیت در نظر گرفته شده است، ولی با این حال باز هم از زنده ماندن این شخصیت محبوب استقبال کردند.

«انتقام جویان: پایان بازی» فیلمی آمریکایی به کارگردانی برادران روسو است که بر پایه شخصیت‌های گروه انتقام جویان از شرکت مارول کامیکس ساخته شده‌است.

این فیلم نخستین بار در ۲۲ آوریل ۲۰۱۹ در لس آنجلس اکران شد و در مدت اکران خود رکوردهای مختلفی را در گیشه جا به جا کرد. «انتقام جویان: پایان بازی» تاکنون ۲٫۷ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش کرده و توانسته به عنوان پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۱۹ و پرفروش ترین فیلم ابر قهرمانی تاریخ شناخته شود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید