نمایش خانگی
حامد عنقا تهیه کننده سریال «آقا زاده»:

قرار بود احسان علیخانی نقش اصلی این مجموعه را بازی کند/ پیش تولید فصل دوم «عصر جدید» مانع این همکاری شد

تهیه کننده سریال «آقا زاده» می‌گوید: « احسان علیخانی مجری توانمند تلویزیون قرار بود یکی از نقش‌های اصلی این مجموعه را بازی کند.»

حامد عنقا نویسنده و تهیه کننده سریال «پدر» که این روزها مشغول تولید سریال «آقا زاده» برای شبکه نمایش خانگی‌ است از روند تولید این پروژه در برنامه «صحنه» رادیو تهران گفت: «در یکی از آلوده ترین مناطق تهران یعنی فرودگاه مهرآباد مشغول کار بودیم و فیلمبرداری ادامه دارد. امیدواریم که بتوانیم که از ابتدای زمستان یا اوایل بهمن کار را توزیع کنیم. «آقا زاده» ۲۴ قسمت است و اما اگر لازم باشد شاید یکی دو قسمت هم به آن اضافه شود.»

عنقا درباره اینکه احسان علیخانی کاندیدای نقش «آقا زاده» بود که حالا امیر آقایی آن را ایفا می‌کند، اظهار کرد: «امیر آقایی یکی از اصلی‌ترین نقش‌های این سریال است و   احسان علیخانی هم یکی از کاندیداهای اصلی و فراتر از کاندیدا بود چراکه خیلی جدی با هم صحبت کرده بودیم و نزدیک به اجرا هم شده بودیم اما از آنجایی که احسان می‌خواست خیلی زودتر وارد پیش تولید «عصر جدید» بشود این هماهنگی اتفاق نیفتاد.»

او در ادامه یادآور شد: «احسان علیخانی به هرحال در مسیر خودش جزو یکی دو نفر اصلی و بهترین‌های حوزه خودش است که نه فقط به عنوان مجری بلکه مولف هم است و من به او حق می‌دهم که درباره بازیگری حساسیت داشته باشد. چون برای این تغییر مسیر دادن باید ریسک بالایی را متحمل شود. شاید دوست نداشته باشد که بگویم اما او بسیار دوست داشت که این تجربه را با سریال «آقا زاده» انجام بدهد و مفصل هم حرف زدیم؛ چند جلسه با هم داشتیم اما فکر می‌کنم بازهم درنهایت نتوانست به آن نیروی مقابله درونی‌اش غلبه کند.»

 

 

 

 

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید