نمایش خانگی
محمدرضا هنرمند:

«چقدر دره من سبز بود» را برای شبکه نمایش خانگی می سازم/ تلویزیون ۳۰ میلیون از دستمزدم را هنوز پرداخت نکرده

محمدرضا هنرمند در حال حاضر مشغول نگارش فیلمنامه سریالی با عنوان «چقدر دره من سبز بود» است.

او درباره فیلمنامه جدید خود به بانی فیلم گفت: در حال حاضر همراه با علی‌اکبر محلوجیان مشغول نگارش فیلمنامه سریالی با عنوان «چقدر دره من سبز بود» هستیم و قصد دارم پس از اتمام کامل نگارش، فیلمنامه آن را برای شبکه نمایش خانگی بسازم. فیلمنامه این سریال برداشتی آزاد از رمانی به همین نام از ریچارد لولین و همچنین فیلمی از جان فورد فقید است.

هنرمند درباره جزئیات این سریال اظهار کرد: «چقدر دره من سبز بود» در ۲۶ قسمت در حال نگارش است و تاکنون حدود ۳۰ درصد فیلمنامه آن نوشته شده. هنوز با تهیه کننده ای به توافق نرسیده ام و در حال حاضر مشغول مذاکره با چند گزینه هستم.

کارگردان «مومیایی ۳» در پاسخ به اینکه چرا فیلمنامه جدید خود را برای تلویزیون نمی‌سازد، عنوان کرد: به دلیل سیاستی که این روزها بر تلویزیون حاکم است و دلخوری که از این سازمان دارم، ترجیح دادم این فیلمنامه را در مدیومی دیگر بسازم. متأسفانه مدیران تلویزیون در رفتاری غیر حرفه ای ۳۰ میلیون تومان از دستمزدم در سریال «آشپزباشی» را از سال ۸۸ پرداخت نکرده‌اند و پس از گذشت ۱۰ سال و با تغییر و تحولات ارزی در کشور برای پرداخت دستمزدم حتی تماسی نیز با من نگرفته‌اند. این نوع رفتار غیر حرفه‌ای باعث دوری بسیاری از اهالی هنر از صدا و سیما می‌شود و عجیب است سازمانی که سالانه بودجه عظیمی به آن تعلق می‌گیرد، چنین رفتاری را در قبال هنرمندان دارد.

محمدرضا هنرمند در حال حاضر فیلم سینمایی «سمفونی نهم» را در نوبت اکران دارد، که به احتمال زیاد پاییز امسال در سینماهای سراسر کشور به نمایش درمی آید.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید