ویدیو

افت فروش فیلم ها در ماه رمضان

در حالی که چهار هفته از اکران «تگزاس2» به کارگردانی مسعود اطیابی می گذرد، این فیلم کمدی برای سومین هفته پیاپی صدرنشین جدول فروش هفتگی شد.

در «تگزاس2» مهدی هاشمی، پژمان جمشیدی، سام درخشانی، ژاله صامتی و… بازی می کنند. این فیلم با فروش دو میلیارد و ۱۷۰ میلیون تومانی در هفته گذشته درآمدش پس از چهار هفته اکران به رقم ۹میلیارد و ۵۵۶ میلیون تومان رسید.

«متری شیش و نیم» دومین ساخته سینمایی سعید روستایی که در آن پیمان معادی، نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار، فرهاد اصلانی و… ایفا نقش می کنند به عنوان یکی از فیلم های اکران نوروز در سینماهای کشور روی پرده رفت. این فیلم پس از ۸ هفته اکران ۲۴ میلیارد و ۵۶۳ میلیون تومان فروش کرده است و با درآمد ۹۶۹ میلیون تومانی که در هفته گذشته کسب کرد به دومین فیلم پرفروش سینمای ایران در هفت روز گذشته تبدیل شد.

«سامورایی در برلین» مهدی نادری که در آن حمید فرخ‌‌نژاد، امیر مهدی ژوله، میرطاهر مظلومی، هومن حاجی عبداللهی، سامان صفاری و… ایفای نقش می‌کنند در اولین هفته اکران خود به سومین فیلم پرفروش هفته تبدیل شد. این فیلم کمدی در هفت روز گذشته ۷۱۶ میلیون تومان فروش کرد.

«چهار انگشت» حامد محمدی پس از هشت هفته اکران ۱۰ میلیارد و ۲۲۶ میلیون تومان فروش کرده. این کمدی در هفته گذشته نیز ۲۹۶ میلیون تومان درآمد کسب کرد.

پنجمین فیلم پرفروش هفته «نبات» نام دارد. شهاب حسینی، فراهانی ، ستایش محمودی، معصومه رحمتی و تینا اسدی بازیگران این فیلم هستند. «نبات» در اولین هفته اکران خود ۱۵۶ میلیون تومان فروش کرد.

فیلم‌نیوز

پاسخی بگذارید